Kontakt

Firma Stavex vznikla v roku 2006 (od roku 2013 funguje ako
STAVEX Košice s.r.o.) a od tej doby sa venuje prevažne obnove bytových domov a výškovým prácam.

 

Za tento čas nazbierala bohaté skúsenosti v tejto oblasti a vie poskytnúť vysokú odbornosť pri prevedení prác ako aj odporučiť kvalitné materály. Štandartná záruka na vykonané práce pri nami odporúčaných postupoch je 5 rokov. Od založenia sa firma teší dobrému menu či už u samotných investorov alebo firiem, s ktorými sme spolupracovali.

 

Firma sa môže pochváliť veľmi výhodnými cenami a to aj pri dodržaní kvality poskytovaných prác a materiálov a to z viacerých dôvodov.

 

Prvý a najdôležitejší je ten, že prácu vykonávajú priamo pracovníci firmy Stavex, čím sa výrazne znižuje cena práce. Ďalšia úspora nákladov spočíva v našej dlhodobej spolupráci s dodávateľmi materiálov a so zľavami, ktorými naša firma disponuje u týchto predajcov. A nakoniec úspora vzniká aj použitím kvalitných materiálov a spolu s 5 ročnou zárukou garantuje spokojnosť s vykonanými prácami.

 

Spojením týchto kvalít môže investor ušetriť a stále si zachovať vysokú kvalitu prevedených prác.

 

Všetci pracovníci firmy sa pravidelne zúčastňujú na školeniach, čím sa zaručuje vysoká kvalita práce a samozrejme aj bezpečnosť. Každý pracovník spĺňa podmienky na práce vo výškach. Ďalším plusom firmy je, že je poistená a v prípade spôsobenia škody je schopná rýchlo uhradiť náklady spojene s odstránením škôd.

 

 

STAVEX Košice s.r.o.

Americká trieda 3

040 13 Košice

 

tel.: 0915 914 605

e-mail: stavex@stavex-ke.sk

 

 

Identifikačné údaje

 

IČO: 46 998 918

IČ DPH: SK2023700965

 

STAVEX Košice s.r.o., Americká trieda 3, 040 13 Košice, tel.: +421 915 914 605, e-mail: stavex@stavex-ke.sk