Hliníkové zábradlia a zasklenia

Radi by sme Vám predstavili nami dodávané zábradlia a zasklenia, keďže sa jedná o unikátne výrobky na trhu a na východnom slovensku sme výhradný dodávateľ týchto zábradlí a zasklení.

Hliníkové zábradlia

Jednou z najväčších predností nami poskytovaného zábradlového systému je fakt, že zábradlia sú vyrábané priamo vo výrobe z patentovaných hliníkových komponentov navrhnutých tak aby životnosť výrobkov aj samotnej rekonštrukcie bola čo najdlhšia. Zábradlie sa na stavbe už len namontuje na vopred pripravené konzoly a do zábradlia sa už len vkladá výplň, čiže bezpečnostné sklo alebo HPL dosky. Vďaka tomuto riešeniu môžeme zábradlia dodávať až na úplný záver rekonštrukcie, čo takmer úplne eliminuje možnosť poškodenia hliníkových profilov.

Zábradlia sú priamo uspôsobené na dodávku a montáž zasklenia a to tak, že madlo zábradlia je vyspádované čo výrazne zlepšuje odvod vody z vodiacich koľajníc zasklenia. Profily zábradlia a zasklenia majú rovnakú povrchovú úpravu a vďaka tomu tvoria veľmi estetický vzhľad.

Rámové hliníkové zasklenia

Rámové zasklenia majú veľkú výhodu vďaka presne vyrobeným profilom, ktoré do seba dokonale zapadajú vďaka čomu Vám vedia poskytnúť vysoký komfort pri používaní. Hlavnými výhodami sú výborná izolácia pred hlukom, dažďom aj vetrom. Pobyt na balkóne alebo loggií bude tým pádom omnoho príjemnejší a aj všetky veci uložené na loggii alebo balkóne budú lepšie chránené.

Bezrámové hliníkové zasklenia

Bezrámové zasklenia Vám vďaka svojej jedinečnej konštrukcií zabezpečia nádherný výhľad bez prerušenia. Vertikálne spoje skiel sú riešené transparentnou lištou, ktorá zabraňuje prieniku vetra a vody a zároveň Vám nenarušuje pohľad cez zatiahnuté zasklenie.