O nás

Firma Stavex vznikla v roku 2006 ako Stanislav Trojčák – STAVEX a od roku 2013 funguje ako STAVEX Košice s.r.o.

Za tento čas nazbierala bohaté skúsenosti v tejto oblasti a vie poskytnúť vysokú odbornosť pri prevedení prác ako aj odporučiť kvalitné materiály. Štandartná záruka na vykonané práce pri nami odporúčaných postupoch je 10 rokov. Od založenia sa firma teší dobrému menu, či už u samotných investorov, alebo firiem, s ktorými sme spolupracovali.

Firma stavia na princípe zodpovednosti za vykonanú prácu a preto používame iba kvalitné, certifikované materiály a prácu realizujeme hlavne s kmeňovými zamestnancami, aby sme dosiahli čo najvyššiu kvalitu.

Ďalším dôležitým faktorom, ktorý zabezpečuje čo najvyššiu kvalitu vykonávaných prác, je spôsob odmeňovania pracovníkov, ktorý zahrňuje rôzne benefity a odmeny za kvalitne vykonanú prácu. Zároveň zabezpečujeme prácu pre svojich pracovníkov počas celého roka, vďaka čomu pre firmu už dlhodobo pracujú šikovní a zodpovední ľudia. Profesie, ktoré nevykonávajú naši kmeňoví zamestnanci, vykonávajú overení dodávatelia, s ktorými roky spolupracujeme.

Všetci pracovníci firmy sa pravidelne zúčastňujú na školeniach, čím sa zaručuje vysoká kvalita práce a samozrejme aj bezpečnosť. Každý pracovník spĺňa podmienky na práce vo výškach. Ďalším plusom firmy je, že je poistená a v prípade spôsobenia škody je schopná rýchlo uhradiť náklady spojene s odstránením škôd.

Náš tím

Základom úspechu každej spoľahlivej firmy sú kvalitní pracovníci firmy, a preto by sme Vám chceli predstaviť vedúcich pracovníkov firmy.

Stanislav Trojčák

Majiteľ a konateľ

Ing. Igor Ždila

Stavbyvedúci

Ján Bobrunka

Asistent stavbyvedúceho

František Dudič

Zásobovanie

Jaroslava Ivanová

Prípravár stavieb

Lenka Trojčáková

Ekonóm